Держпродспоживслужба області проводить перевірку звернення мешканки м. Світловодська про отруєння водопровідною водою

Держпродспоживслужба  області проводить перевірку звернення мешканки м. Світловодська про отруєння водопровідною водою

Жінка стверджувала, що у членів її сім’ї з’явилися ознаки отруєння внаслідок вживання їжі, для приготування якої використовувалася водопровідна вода.

Держпродспоживслужба області проводить перевірку викладених у зверненні даних. Зокрема спільно з працівниками ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у помешканні заявниці було відібрано проби води для проведення лабораторного дослідження. За його результатами санітарно-хімічні та мікробіологічні показники проб питної води знаходяться в межах норми.

У відповідь на запити Держпродспоживслужби області отримана інформація з лікувальних закладів м.Світловодська, що звернень за медичною допомогою мешканців з ознаками кишкової інфекції, пов’язаної з вживанням водопровідної води, не зареєстровано. Родина заявниці також не зверталася з приводу погіршення самопочуття.

Наразі очікується створення комісії у складі представників Кіровоградського обласного лабораторного центру та Світловодського міськвиконкому. Ситуація знаходиться на контролі Держпродспоживслужби області.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *