Школярі Кіровоградщини відвідали «Містечко професій»

Школярі Кіровоградщини відвідали «Містечко професій»

Розпал літніх канікул – не тільки пора відпочинку, оздоровлення, незабутніх вражень, нових зустрічей, а й можливість дізнатися про щось важливе та корисне.

З метою надання допомоги у професійному самовизначенні та орієнтації молоді на актуальні на ринку праці робітничі професії, фахівці Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провели у дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» профорієнтаційний захід – виїзну акцію  для учнівської молоді, з використанням Мобільного центра профорієнтації. Загалом у заході узяли участь122 особи.

Виїзний захід перетворився у справжнє свято з іграми, призами, різноманітними тестами та конкурсами. У формі гри  юні відпочиваючі побували в «Містечку професій», де площі та вулиці були тематичними. На  вулиці «Пізнай себе» хлопці та дівчата стали активними учасниками профорієнтаційних ігор, на вулиці «Живи і працюй в Україні» – змагалися в обізнаності про різноманіття професій на сучасному ринку праці, а на площі «Розваг», виходячи з опису професій, – відгадували їх назву.

Вихованці «Сонячного» отримали багато нового та цікавого про світ професій і спробували побачити себе у ньому. Усі охочі пройшли профдіагностичне тестування на визначення професійної спрямованості.

С. Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *