Цього року планується завершення ремонту дороги М-04

Цього року планується завершення ремонту дороги М-04
 
Про це під час робочої поїздки до Кіровоградщини повідомив керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак. Разом з головою облдержадміністрації Сергієм Кузьменком він проінспектував дороги області, зокрема, оглянув відремонтований шляхопровід у місті Олександрія та ділянку проведення поточного ремонту на дорозі М-04 (Знам’янка – Луганськ – Ізварине). Окрему увагу було приділено пунктам габаритно-вагового контролю. Один із них розташований на ділянці дороги М-04 біля селища Пантаївка.
Славомір Новак відзначив, що завдяки впровадженню двох фундаментальних реформ – Дорожнього фонду та децентралізації, Кіровоградська область цього року отримала фінансування у межах 500 млн. грн. на дороги державного значення, та 380 млн. грн. субвенцій на дороги місцевого значення. «На прикладі Кіровоградської області ще раз пересвідчився – будівельна машина в Україні працює. Область готова використовувати кошти на ремонт і будівництво доріг. Проведено тендери, укладено договори, активно проводяться роботи по всіх проектах» – підкреслив посадовець.
Славомір Новак подякував Сергієві Кузьменку за тісну та результативну співпрацю у розвиткові доріг Кіровоградщини. «Так, нам ще багато треба зробити. Однак роботи тривають, і маємо добрі результати» – відзначив керівник Укравтодору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *