Спецпризначенці роти «Святослав» пройшли навчально-тренувальні збори

Спецпризначенці роти «Святослав» пройшли навчально-тренувальні збори

Вже найближчим часом співробітники цього підрозділу після тривалої перерви вирушать в ротацію на схід держави в зону проведення Операції об’єднаних сил. Поліцейські поновлювали знання, практичні навички та вміння, перед виконанням важливих завдань із захисту рубежів своєї країни, на базі тренінгового центру ГУНП в області та на стрілецькому полігоні.


У рамках навчань особливу увагу приділили тактичній підготовці, тренувалися на спеціальному майданчику, відпрацьовуючи свої дії в умовах екстремальних ситуацій.

Із фахівцями-вибухотехніками працівники поліції вдосконалювали знання щодо поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

До проведення навчань із медичної підготовки було залучено представника товариства Червоного Хреста України. Ці знання та вміння необхідні бійцям для того, аби у разі потреби самостійно надати першу домедичну допомогу.


Працівники тренінгового центру ГУНП в області провели зі спецпризначенцями заняття з фізичної підготовки.

На етапі проходження навчань із вогневої підготовки бійці роти «Святослав» вправлялися у стрільбі з пістолета у тирі, а вже наступного дня вирушили на спеціальний полігон, аби відпрацювати практичні навички стрільби з автоматичної зброї.

Такі навчально-тренувальні збори поліцейські проходять постійно, аби кожен із спецпризначенців вдосконалював свої професійні здібності та вміння, ефективно застосовував їх під час несення служби по забезпеченню безпеки людей та підтримання порядку на ввіреній території.

Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *