На Кіровоградщині на одну вакансію претендують шість осіб

На Кіровоградщині на одну вакансію претендують шість осіб

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (6,7%), на працівників сфери торгівлі і послуг (7,3%), на кваліфікованих робітників з інструментом (20,9%) та на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (31,2%).

Станом  на  01 березня  2018  року  в   центрах   зайнятості  області було зареєстровано  майже 19,1 тис. безробітних   громадян, з  яких 48,7% складали  жінки, 33,1% – молодь  віком до 35 років, 36,3% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-лютому 2018 року статус безробітного мали 22,3 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в лютому майже 1,9 тис. осіб.

За сприяння служби зайнятості у поточному році міськрайонними,  районними центрами зайнятості та районними філіями обласного центру зайнятості працевлаштовано майже 1,2 тис. безробітних громадян. Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 5,4%. Також було працевлаштовано майже 0,8 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 1,9 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 8,7%.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 1,4 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 6,4%.

Станом на 01 березня 2018 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 3,0 тис. од.

У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  6 осіб: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувало  2 особи, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 5 осіб, серед фахівців – 6 осіб, серед кваліфікованих робітників  сільського господарства – 7 осіб, серед технічних службовців –10 осіб, працівників торгівлі та сфери послуг – 13 осіб.

Станом на 01 березня поточного року майже 14,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,5% (9 місяців 2016 року) до 12,3%   (9 місяців 2017 року) економічно активного населення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *