Лікарські амбулаторії стануть комунальними підприємствами

Лікарські амбулаторії стануть комунальними підприємствами
 Про зміни, на які чекає первинна ланка медичної допомоги в рамках реформування, під час апаратної наради проінформував перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.
– Оскільки медична субвенція передбачена лише на перше півріччя, тому маємо прийняти рішення про перетворення 21 районного та 4 міських центрів первинної медико-санітарної допомоги з комунального закладу на комунальне підприємство. Саме процес перетворення дає можливість залишити діючу ліцензію та головного лікаря закладу. Лише після таких змін Центри отримуватимуть кошти від Національної служби здоров’я, – підкреслив посадовець.
Крім цього, керівництву закладів слід визначитись з вибором електронної програми, за допомогою якої вестиметься реєстр пацієнтів, що стартує з 1 квітня.
Також Сергій Коваленко звернув увагу на необхідність підключення лікарських амбулаторій до мережі Інтернет. За його словами, ще не всі заклади забезпечені Інтернет-зв’язком. Зокрема, у Кропивницькому залишились не підключеними 2 амбулаторії, в Олександрії – 1, в Благовіщенському районі – 4, у Бобринецькому – 2, у Гайворонському – 5, у Голованівському – 4, у Добровеличківському – 3, Знам’янському – 5, у Компаніївському – 1, у Маловисківському – 2, у Новгородківському – 2, у Новоархангельському – 3, у Новомиргородському – 4, у Новоукраїнському – 1, в Олександрівському – 5, в Олександрійському – 3, у Петровському – 6, у Світловодському районі – 2, в Устинівському районі – 3. Решта територій, а саме: Світловодськ, Кіровоградський, Вільшанський, Долинський та Онуфріївський райони підключили до Інтернету всі амбулаторії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *