Протягом січня 2018 року Кіровоградською митницею ДФС порушено 26 справ про порушення митних правил

Протягом січня 2018 року Кіровоградською митницею ДФС порушено 26 справ про порушення митних правил

 За перший місяць цього року Кіровоградською митницею ДФС порушено 26 справ про порушення митних правил на суму 77 тис. гривень.

У той же час до суду направлено 3 справи про порушення митних правил на суму 1, 2 млн грн. За результатами розгляду судом 3 справ про порушення митних правил застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 16,7 тис. грн.

Безпосередньо Кіровоградською митницею ДФС розглянуто 19 справ про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 161,5 тис. гривень. При цьому обласним митникам вдалося стягнути 124,8 тис. грн штрафів.

З метою недопущення незаконного переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів, зброї, тютюнових виробів, наркотичних та психотропних речовин, митницею проведено спільний захід з правоохоронними органами Кіровоградської області, за результатами якого складено протокол про порушення митних правил на суму 77 тис. гривень.

На підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, у січні поточного року митницею підготовлено 6 запитів до митних органів іноземних держав.

 

Кіровоградська митниця ДФС

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *