Патрульні продовжують розповідати дітям про основні правила поведінки на дорозі

Патрульні продовжують розповідати дітям про основні правила поведінки на дорозі

Працівники відділу зв’язків з громадськістю УПП в Кіровоградській області продовжують відвідувати навчальні заклади та навчати дітей правил дорожнього руху.
Зокрема, за останній тиждень інспектори відвідали 4 навчальні заклади міста та провели заняття з 200 учнями.

Такі візити допомагають налагодити відкритий діалог учнів з працівниками патрульної поліції задля формування у школярів правосвідомої поведінки як в школі, так і за її межами.

Для учнів молодших класів поліцейські провели заняття з Правил дорожнього руху. Дітям нагадали як правильно переходити проїзну частину, розповіли про правила поведінки в транспорті. Наймолодшим школярам нагадали про 10 основних правил безпеки.

Зі старшокласниками патрульні спілкувалися на тему відповідальності за порушення закону. Підлітків ознайомили із адміністративною, кримінальною та цивільно-правовою відповідальністю.
Не оминули патрульні й актуальну тему для дитячого середовище – булінг.

Традиційний щотижневий тренінг провели працівники відділу зв’язків з громадськістю й для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

«Візити до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей стали традиційними для нашого відділу, ми намагаємося допомогти дітям сформувати належний рівень усвідомленості власної ціннісної сфери,почуття відповідальності за власне життя ,підвищити їх рівень вмотивованості до позитивних змін та розвиток активної життєвої позиції. Тому співпраця з даним закладом буде активною й надалі”-наголошує інспектор по зв’язкам з громадськістю Антон Левандовський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *