В Голованіську відкрили сучасне спортивне поле

В Голованіську відкрили сучасне спортивне поле

Міні-футбольне поле зі штучним покриттям відкрили на території районного стадіону «Колос». Вартість проекту склала 1 млн. 500 тис. грн., з яких з державного бюджету та бюджету Голованівської селищної ради виділено по 750 тисяч гривень. Загалом протягом 2018-2019 років в області у рамках державної бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та обласного проекту “Здоров”я наших дітей” відкрито вже 21 міні-футбольних майданчики зі штучним покриттям.

В урочистому відкриття взяв участь перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко, голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський, голова селищної ради Сергій Цобенко.

Сергій Коваленко привітав спортивну громадськість району із відкриттям міні-футбольного поля.

Разом із почесними гостям стрічку на нове футбольне поле перерізали юні футболісти, які захищають честь району у спортивних змаганнях.

Голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський наголосив, що у планах є повна реконструкція районного стадіону Колос, відкриття волейбольного майданчика в Голованівську та ще двох спортивних майданчиків в населених пунктах району.

Сергій Коваленко, Олег Голімбієвський та Сергій Цобенко вручили юним спортсменам набори футбольних м»ячів, а тренеру сертифікат від селищної ради на 20 тис. грн. на придбання спортивної форми.

Після урочистого відкриття на новому полі розпочався футбольний матч між вихованцями Голованівської дитячо-юнацької спортивної школи.
Загалом у 2019 році на Кіровоградщині в рамках бюджетних програм заплановано збудувати 11 міні-футбольних полів зі штучним покриттям, з яких 9 уже відкрито: у Компаніївці, Новоукраїнці, Знам’янці, Олександрії, Петровому, Новгородці, Григорівці (Світловодський район), Приютівській ОТГ, Голованівську. Завершено будівництво поля у Кропивницькому, на черзі у Малій Висці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *