У Кропивницькому втретє провели турнір із дзюдо на честь Дня військового розвідника

У Кропивницькому втретє провели турнір із дзюдо на честь Дня військового розвідника

 У день святкування 264-ї річниці міста, 15 вересня у Кропивницькому проводився третій Відкритий Всеукраїнський турнір із дзюдо на честь Дня військового розвідника серед юнаків 2005-2008 р.н.

Турнір було започатковано два роки тому, і він став наступником всеукраїнських змагань на призи олімпійського чемпіона Сергія Новікова, що 10 років поспіль проводився в нашому обласному центрі.
Цього року старти проходили в спортивному комплексі «Енергоспорт», а їхніми учасниками стали 370 борців із 11 областей України.

На урочистій частині відкриття з вітальним словом до присутніх звернувся секретар Міської ради міста Кропивницький, володар чорного поясу з дзюдо Андрій Табалов.

Федерацію дзюдо Кропивницького на престижному турнірі представляли вихованці обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» та комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3 міської ради Кропивницького.
Разом вони здобули шість нагород різного гатунку.

Серед представників «Ніки» чемпіоном турніру став Тарас Нєльзєв (55 кг, 2005-2006 р.н.), а Ігор Лоскутов (50 кг) у цій вікові групі був третім. Дві бронзові нагороди в активі юнаків 2007-2008 р.н. – Арсена Семьонова (32 кг) і Володимира Рудченка (46 кг).
Двічі до призової трійки серед юнаків 2007-2008 р.н. входили борці КДЮСШ №3. Петро Зирянов (50 кг) став срібним призером, а Віталій Комаха (55 кг) виборов «бронзу».

 

Результати Відкритого Всеукраїнського турніру з дзюдо на честь Дня військового розвідника

Юнаки 2007-2008 р.н.

26 кг
1 – Борисов Дмитро (Одеса)
2 – Агєєв Арсеній (Харків)
3 – Тарабара Владислав (Синельниково)
3 – Тарабан Максим (Горішні Плавні)
5 – Сторожук Артем (Кропивницький, «Ніка»)
5 – Карасьов Артур (Дніпро)
29 кг
1 – Турілов Олександр (Одеса)
2 – Вербицький Олександр (Одеса)
3 – Резнер Микита (Драбів)
3 – Турчак Володимир (Смоліно, «Ніка»)
5 – Ісмаілзаде Юсіф (Одеса)
5 – Гейдаров Хазар (Харків)
32 кг
1 – Рогальський Владислав (Охтирка)
2 – Перепелиця Роман (Драбів)
3 – Семьонов Арсен (Кропивницький, «Ніка»)
3 – Волков Антон (Охтирка)
5 – Малець Микита (Київ)
5 – Соловей Олександр (Дніпро)
35 кг
1 – Ільченко Ілля (Київ)
2 – Гончарук Ярослав (Харків)
3 – Горун Володимир (Одеса)
3 – Наугольний Ярослав (Харків)
5 – Березовський Єгор (Кропивницький, «Ніка»)
5 – Полішвайка Володимир (Київ)

 

38 кг
1 – Мартинчук Олександр (Житомир)
2 – Кузнєцов Іван (Одеса)
3 – Пеліхов Костянтин (Одеса)
3 – Черніков Тимофій (Київ)
5 – Філоненко Богдан (Світловодськ)
5 – Темник Артем (Кременчук)
42 кг
1 – Потапов В’ячеслав (Харків)
2 – Ніфтуллаєв Анар (Київ)
3 – Кравченко Богдан (Черкаси)
3 – Казанцев Олег (Синельникове)
5 – Сінчук Владислав (Синельникове)
5 – Макаренко Артур (Харків)
46 кг
1 – Жабіцький Олександр (Одеса)
2 – Томчук Денис (Шаргород)
3 – Рудченко Володимир (Кропивницький, «Ніка»)
3 – Рогальський Богдан (Охтирка)
5 – Стеблина Ярослав (Кропивницький, «Ніка»)
5 – Черненко Артем (Одеса)
50 кг
1 – Спірідонов Данило (Харків)
2 – Потапов Денис (Одеса)
3 – Демчук Георгій (Одеса)
3 – Зирянов Петро (Кропивницький, КДЮСШ №3)
5 – Анчуткін Савелій (Дніпро)
5 – Мєщаніков Станіслав (Дніпро)
55 кг
1 – Безушка Назар (Одеса)
2 – Комаха Віталій (Кропивницький, КДЮСШ №3)
3 – Тараненко Захар (Дніпро)
3 – Ликов Микола (Дніпро)
5 – Радулов Георгій (Одеса)
5 – Калайко Данило (Кременчук)
+55 кг
1 – Амірян Артур (Одеса)
2 – Бурлаченко Володимир (Одеса)
3 – Расулі Саел (Київ)
3 – Плахтій Дмитро (Смоліне, «Ніка»)
5 – Марченко Євген (Дніпро)
5 – Яворовський Андрій (Київ)

 

Юнаки 2005-2006 р.н.

29 кг
1 – Гридньов Олексій (Олександрівка, «Ніка»)
2 – Гридньов Анатолій (Олександрівка, «Ніка»)
32 кг
1 – Колодяжний Єгор (Охтирка)
2 – Жура Данило (Харків)
3 – Волошко Володимир (Олександрія)
3 – Романюк Павло (Олександрія)
5 – Волошко Артур (Олександрія)
5 – Щербина Данило (Світловодськ)
35 кг
1 – Костенко Владислав (Одеса)
2 – Паламарчук Євген (Київ)
3 – Кальницький Олексій (Київ)
3 – Калінін Іван (Одеса)
5 – Літвінчук Єгор (Горішні Павні)
5 – Андрєєв Гліб (Київ)
38 кг
1 – Безпалов Юрій (Запоріжжя)
2 – Желязков Данило (Одеса)
3 – Прийма Олег (Одеса)
3 – Сердюков Максим (Одеса)
5 – Антонюк Єгор (Київ)
5 – Безпалюк Ренат (Київ)
42 кг
1 – Вісков Назар (Харків)
2 – Олінь Сергій (Одеса)
3 – Олейник Іван (Одеса)
3 – Ємченко Тимур (Горішні Плавні)
5 – Кривицький Тигран (Одеса)
5 – Кроїтору Ренат (Одеса)

 

46 кг
1 – Юсубов Абіль (Одеса)
2 – Надєжда Гліб (Одеса)
3 – Хамтращян Сергіс (Одеса)
3 – Тегіпко Анатолій (Київ)
5 – Мергеньян Данієель (Кропивницький, «Ніка»)
5 – Горбатенко Данило (Кропивницький, «Ніка»)
50 кг
1 – Міщиков Михайло (Київ)
2 – Тащенко Михайло (Смоліне, «Ніка»)
3 – Лоскутов Ігор (Кропивницький, «Ніка»)
3 – Наугольний Тимур (Харків)
5 – Бондаренко Федір (Дніпро)
5 – Дебелий Андрій (Кременчук)
55 кг
1 – Нєльзєв Тарас (Кропивницький, «Ніка»)
2 – Агейченко Микита (Світловодськ)
3 – Туриця Захар (Одеса)
3 – Кучава Давид (Київ)
5 – Джапарідзе Тимур (Київ)
5 – Науменко Яків (Дніпро)
60 кг
1 – Горобець Микита (Київ)
2 – Яворовський Олександр (Київ)
3 – Орел Владислав (Черкаси)
3 – Семененко Сергій (Запоріжжя)
5 – Мосін Олексанлр (Кропивницький, «Ніка»)
5 – Бужинський Єгор (Горішні Плавні)
+60 кг
1 – Хохлов Крістіан (Дніпро)
2 – Маховський Олександр (Київ)
3 – Кір ‘янов Станіслав (Одеса)
3 – Неграш Олександр (Кременчук)
5 – Таран Ілля (Харків)
5 – Гололобов Тимофій (Дніпро)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *