Кропивницькі спортсмени гідно виступили на чемпіонаті України з кульової стрільби

З 10 по 17 квітня у Львові проводився чемпіонат України з кульової стрільби серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Змагання зібрали 485 учасників із 34 команд.

У стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3) жіноча команда КДЮСШ № 3 Міської ради міста Кропивницького у складі Альони Шевченко, Лілії Нестеренко й Ангеліни Вовк посіла друге місце. У цій же вправі Альона Шевченко в кваліфікації особистих змагань встановила рекорд України серед юніорів, покращивши на 2 бали попередній рекорд, який належав також їй, а в фіналі стала бронзовою призеркою.

У стрільбі з малокаліберного пістолета (вправа МП-5) кропивницькі дівчата завоювали бронзові медалі, а Альона Шевченко стала четвертою. У змаганні змішаних пар (вправа ПП-МІХ) Альона Шевченко та Роман Копійка посіли сьоме місце з 40 команд, а Романові не вистачило одного балу, щоб виконати норматив майстра спорту України.