Рятувальники Кіровоградщини вибороли «бронзу» у Чемпіонаті з гирьового спорту, який відбувся у Запоріжжі

Рятувальники Кіровоградщини вибороли «бронзу» у Чемпіонаті з гирьового спорту, який відбувся у Запоріжжі

 21 лютого на базі спортивного комплексу Запорізької обласної організації ФСТ «Динамо» відбувся Чемпіонат ДСНС України з гирьового спорту. За перемогу змагалися 25 команд з усіх областей України, а також навчальних закладів системи ДСНС.
Управління ДСНС України у Кіровоградській області представляли п’ятеро спортсменів, кожен у своїй ваговій категорії: Винник Олександр, Поперечний Олександр, Груша Володимир, Фінке Сергій та Юхимець Олександр. У індивідуальній першості майстер спорту Фінке Сергій зайняв І місце у своїй ваговій категорії, а Юхимець Олександр – ІІІ місце.
Як показала важка боротьба з сильними суперниками, наші хлопці гідно представили Кіровоградщину на відповідальних змаганнях – у підсумку команда пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини зайняла ІІІ місце, поступившись команді Харківського університету цивільного захисту, яка посіла І місце, та волинським рятувальникам, які вибороли «срібло».
Увесь колектив Управління ДСНС в області вітає переможців та зичить нових досягнень на змаганнях з легкої атлетики, які відбудуться вже за місяць на Миколаївщині, також у рамках спартакіади ДСНС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *