У Кропивницькому яскраво відзначили третю річницю створення Національної поліції України

У Кропивницькому яскраво відзначили третю річницю створення Національної поліції України

Для жителів та гостей обласного центру на головній площі міста поліцейські влаштували справжнє свято з різноманітною програмою.Присутні мали можливість оглянути виставку зброї, автомобільної техніки та спецзасобів, які використовують правоохоронці у службовій діяльності.

До уваги громадян також поліцейські запропонували виставку дитячих малюнків «Поліція очима дітей» і виробів ручної роботи поліцейських «ART-cop».

Працівники ювенальної превенції влаштували для юних гостей свята майстер-клас із збирання паперових моделей поліцейських автомобілів.

Із неабияким захопленням присутні спостерігали за показовими виступами співробітників кінологічного центру разом із службовими собаками.

Працівники поліції охорони демонстрували гостям свята сучасні технічні засоби охоронної сигналізації.

Патрульні представили громадянам поліцейські автомобілі і технічне оснащення.

Фахівці-вибухотехніки розповідали про різноманітні вибухонебезпечні предмети та навчали заходам безпеки і правилам поведінки з ними.

Також присутні мали можливість ознайомитися з умовами вступу до навчальних закладів МВС України, а бажаючі поповнити лави Національної поліції – отримати вичерпну інформацію щодо працевлаштування.

Для усіх гостей протягом кількох годин святковий настрій дарував музичний гурт обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ «Офіцери».

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *