Навіть дуже сильний дощ не завадив відсвяткувати “Свято морозива” у Кропивницькому(ВІДЕО).

Навіть дуже сильний дощ не завадив відсвяткувати "Свято морозива" у Кропивницькому(ВІДЕО).

Сьогодні, 20 травня, у Кропивницькому, на головній площі дендропарку традиційно проходило Свято Морозива від найбільшого виробника “солодкого холоду” України — компанії «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод»). Свято приурочене до Дня захисту дітей.

Головною метою цьогорічного проекту було створити ще більше розваг і позитивних емоцій. Це окремо відзначили в ключовому слогані свята – “100% вражень”.

Вся територія заходу умовно поділена на дві локації: атракціони і парк розваг.  Цього року організатори максимально спростили умови потрапляння на аукціони.

А саме купивши одне будь-яке морозиво «Рудь» під час свята, гості отримують квитки.  Цей квиток і є своєрідною перепусткою на активність.

Загалом гостям свята було запропоновано близько 20 різнопланових видів розваг для учасників різного віку.

Новинками цього року були такі ігрові зони як влучне метання прилипаючих кульок, “Збери 4 в ряд” або “Знайди пару”.

Участь в активностях парку розваг є вільною від квитків та безкоштовною. Веселощі кожної локації включають конкурси та естафети, виступи та змагання тощо. При цьому учасники мають можливість отримати подарунки, призи і найсмачніше морозиво.

Проведенню святу намагалась завадити страшенна злива, але молодь Кропивницького таким не налякаєш. Діти заполонили сцену та розважалися на повну! Під час особливо бурхливих потоків дощу ведучим доводилось умовляти учасників сховатися та трошки перечекати під навісами.

Цікава довідка:

у минулому 2017 році свята морозива відбулися у 12 містах України.  Для реалізації цих свят організаторам довелось подолати 7140 км.

Завдяки чому святковий настрій вдалося подарувати понад 90 000 гостям які разом і діти і дорослі з’їли близько 10 тонн морозива!

ПАТ «Житомирський маслозавод» – лідер серед українських виробників морозива. Щоденно компанія на виробництві переробляє 300 тонн молока. За добу тут виготовляється близько 150 тонн морозива. Компанія першою серед виробників морозива в Україні пройшов аудит Європейської комісії щодо постачання продукції у країни Євросоюзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *