Жителі Кропивницького позитивно ставляться до суспільно-корисної ініціативи

Жителі Кропивницького позитивно ставляться до суспільно-корисної ініціативи

У Кропивницькому кілька місяців тому було започатковано суспільно-корисну ініціативу «Вуличне радіо». Хоча дозвіл міської ради ТОВ «Голос Кропивницького» допускає встановлення 26 гучномовців, та наразі встановлено та діють тільки 16.

Переймаючись тим, щоб новий проект був дійсно приємним та корисним для кропивничан, було здійснено перевірку гучності санепідемстанцією. Експертиза показала, що рівень шуму гучномовців навіть нижчий від норми. Зранку та пізнім вечором гучність зменшують на 25% для комфорту жителів міста.

Особливу увагу було приділено комфорту мешканців міста. Через певний час після старту соціальної місії, було проведено опитування кропивничан на зупинках громадського транспорту. До нововведення жителі та гості міста поставились позитивно – прослуховування музичних композицій та корисної інформації створює уявлення про скорочення часу в очікуванні громадського транспорту.

Більшу частину часу (70%) по радіо транслюють українську музику. Залишені 30% ефіру використовуються для оголошень. Поліція, рятувальники, міська влада та служби реагування позитивно відреагували на можливість передачі інформації через ретранслятори.

Національна поліція із задоволенням запропонувала для трансляцій інформацію щодо правил дорожнього руху для пішоходів. Особливо корисною виявилась така інформація на перехресті вулиць Вокзальної та проспекту Тельного. Як відомо мешканцям міста, відрізок шляху біля старого автовокзалу та муніципального ринку є небезпечним саме через пішоходів, які перебігають дорогу в невстановленому місці.

Міська влада також з ентузіазмом підійшла до унікальної можливості передати важливу інформацію для жителів міста. Оперативно були оголошені штормові попередження та нагальну необхідність прибирати водіям автомобілі, що припарковано на узбіччі, з метою розчищення від снігу автошляхів міста.

Ретельно редактори «Вуличного радіо» підходять до питання музичного репертуару. У новорічний час кропивничан розважали на зупинках громадського транспорту святковими піснями. Різдвяні колядки та щедрівки, тематичні пісні стали основою репертуару у січні. А на початку лютого з нагоди вшанування пам’яті Андрія Скрябіна Кузьменка (третя річниця з дня трагічної загибелі) з ретрансляторів лунали хіти легенди української культури. Як ділились враженнями у соціальній мережі жителі Кропивницького, «Скрябіна» забагато не буває!» та дякували за чудову нагоду послухати улюблені композиції в очікуванні громадського транспорту. Також ініціатори відкриті до побажань та пропозицій мешканців міста щодо музичного репертуару.

Кропивницький приєднався до переліку міст, де успішно діє вуличне радіо, відносно нещодавно. І корисна ініціатива вже отримала чимало позитивних відгуків від кропивничан. Соціальна місія не один раз стане у пригоді жителям обласного центру та забезпечить той унікальний канал передачі оперативної інформації, якого бракувало місту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *