Нові можливості купівлі-продажу авто стали доступними жителям Кіровоградщини

Нові можливості купівлі-продажу авто стали доступними жителям Кіровоградщини

Вигідно купити чи продати будь-який автомобіль стало можливим в новому онлайн-автосалоні, який віднедавна запустив ПриватБанк. Тут можна швидко продати власний автомобіль чи підшукати новий.  Автівки пропонуються різного року випуску, марки та моделі в хорошому стані, а також ті, що потребують ремонту. Пропозиції є на будь-який смак та гаманець.

“Навіть якщо Ваша автівка продається вже давно, і ви вже трішки зневірилися, повірте, ми знайдемо для неї нового власника, – пояснює Євген Ратушний, керівник напрямку споживчого кредитування Кіровоградської філії ПриватБанку. – Бажаєте придбати класну машинку за привабливою ціною – Вам теж до нас. Ми допоможемо розмістити оголошення, уникнути проблем під час оформлення угод та, у разі необхідності, швидко оформити лізинг”.

ПриватБанк пропонує до послуг клієнтів  Програму  “Авто в розстрочку”, завдяки якій користуватися автомобілем можна вже сьогодні, при цьому виплачуючи вартість автомобіля частинами (щомісячний платіж). Угода оформляється у формі фінансового лізингу.  ПриватБанк не лише приємно знизив відсоткові ставки, але й зняв будь-які обмеження щодо вибору автомобіля. Автолюбителі можуть купувати в кредит і нову, і вживану автівку, вибрати омріяний товар не лише на площадках ПриватБанку, але й на будь-яких автомайданчиках чи автосалонах країни .

«Давно мріяв змінити свою автівку на новішу, комфортнішу, але грошей на ту, яка снилась ночами, не вистачало, – розповідає пан Іван із м. Знам’янка. – ПриватБанк вкотре допоміг. І відсотки конкурентні, і довідка про доходи не потрібна, і вживані автівки кредитуються, ще й можливість дострокового погашення без комісій заохочує до швидшого погашення та економії на відсотках».

Як свідчить статистика, простота оформлення та доступність кредитування авто ПриватБанком завойовує все більше прихильників. Так, у першому кварталі нинішнього року вже 85 жителів області  стати щасливими власниками омріяних автівок з легкої руки співробітників ПриватБанку. Для порівняння, минулоріч бажаючих скористатися перевагами кредитування було 45.

Дізнатись про всі подробиці роботи цієї програми можна у будь-якому відділенні ПриватБанку.

 

 

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *