Кропивницькі юніори навчалися і смакували у “Веселих карамелях

Кропивницькі юніори навчалися і смакували у “Веселих карамелях

Вихідний день не пройшов даремно для першокласників кропивницької гімназії ім. Т.Г.Шевченка. Завзяті, креативні, просунуті учні 1-Г класу гімназії засвоювали на практиці ази фінансової грамоти у  магазині “Веселі карамелі”, що у Кропивницькому по вул. Дворцовій, 38. Магазин став найяскравішим та найсолодшим місцем проведення практичного заняття Бізнес-Школи ЮніорБанку. З успіхом наші юніори виконали четверте практичне завдання Бізнес-Школи. Вони швидко знайшли партнера ПриватБанку зі смачним “Бонус Плюс”. І не просто зареєструвалися в акції, але й особисто перевірили роботу програм ПриватБанку. Чи дійсно можна отримати бонуси, як вони працюють і як вдало можна ними користуватися.

“Такі уроки мені подобаються! – посміхаючись широкою беззубою посмішкою, ділився враженнями першокласниця Рената Огієнко. – Тут так смачно і весело, що хочеться прийти ще. Мені сподобалося розраховуватися карткою, і я добре знаю, що мій пін-код – то велика таємниця! Я нікому його не викажу”.

“Щиро дякуємо за море позитиву, емоцій і драйву!, – дякували батьки тренерам ЮніорБанку. – Все було чудово, яскраво і.. дуже смачно!”

“Веселі карамелі”стали смачним партнером ПриватБанку за програмою “Бонус Плюс” та учасником акції “Отримай більше бонусів”. Усі клієнти ПриватБанку, хто зареєструвався в акції на сайті, отримають персональні 10% бонусів на свій бонусний рахунок, купуючи смаколики у магазині з понеділка по четвер з 09:30 до 13:30.

“Мої найрозумніші, найкмітливіші, найкреативніші юніори! Магазин “Веселі карамелі” чекає на нас усіх для проведення найсмачніших практичних занять та майстер-класів, – запрошує на уроки Бізнес-Школи Вікторія Подкладенко, керівник ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку . – Ми навчимося і премудростям безготівки, економії, а ще – власноруч зробимо найсмачніші та найкрасивіші карамельки в світі!”

Навчальний рік у Бізнес-Школі  триває протягом усього року і запам’ятовується юніорам цікавими заняттями, направленими не лише на засвоєння азів фінансової грамотності, але й на всесторонній гармонійний розвиток юної особистості.

Юних фінансових геніїв чекають тренери Бізнес-Школи у головному офісі ПриватБанку за адресою: вул. Преображенська, 26/70. Олександрійська Бізнес-Школа чекає на своїх юніорів за адресою: пр. Соборний, 122,  юні банкіри Знам’янки зможуть звертатись до відділення №33, де на них чекають тренери Бізнес-Школи, а молоді та перспективні учні Світловодських Бізнес-Шкіл будуть навчатись у відділенні ПриватБанку за адресою: вул. Героїв України, 94 та у приміщенні школи №3. Відкриває двері Бізнес-Школа і для Новоукраїнських школярів, на яких чекають за адресою: вул. Соборна, 7.

Освітня програма «ЮніорБанк» стартувала в 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні та Латвії, об’єднуючи понад 500 000 школярів.

У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.

 

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *