Українці можуть переказувати валюту за кордон з гривневого рахунку та без підтвердних документів – до 150 тис грн на добу

Українці можуть переказувати валюту за кордон з гривневого рахунку та без підтвердних документів - до 150 тис грн на добу

З 7 лютого українці можуть здійснювати грошові перекази за кордон  без додаткового документального підтвердження в сумі, еквівалентній 150 тис. грн на добу. Як повідомила керівник напрямку грошових переказів ПриватБанку Марія Страшко, при цьому валютні перекази можна робити безпосередньо з гривневої картки або рахунку. Для відправлення переказу вже не обов’язково відкривати банківський рахунок.

“Тепер переказ за кордон або на валютну картку можна надіслати з гривневої картки, не відвідуючи обмінних пунктів, в режимі 24/7, – зазначила Марія Страшко. – Максимальний обсяг переказів, без відкриття рахунку та додаткових підтверджень, становить до 150 тисяч гривень на добу у еквіваленті валюти, що надсилається”.

Також, згідно із новими правилами валютного регулювання, для інвестицій у закордонні активи, придбання нерухомості за кордоном чи поповнення закордонного банківського рахунку українцям більше не треба оформлювати індивідуальні е-ліцензії. Для таких операцій у межах 50 тисяч євро на рік діють е-ліміти операцій.

За першу добу дії нових валютних правил у ПриватБанку було оформлено 23 с, з яких 14 – на здійснення інвестицій за кордон та 9 – на розміщення коштів на закордонному банківському рахунку.

 

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *