Більше 14 мільйонів накопичилось на бонусних рахунках жителів Кіровоградщини

Більше 14 мільйонів накопичилось на бонусних рахунках жителів Кіровоградщини

«Бонус Плюс» – це програма лояльності, яка дозволяє власникам карток ПриватБанку отримувати бонуси до 20% у торговельно-сервісні мережі партнерів програми. На Кіровоградщині отримувати та витрачати бонусні кошти можна у більше ніж 1300 партнерів програми «Бонус Плюс», які надають клієнтам ПриватБанку бонуси у вигляді електронних грошей на свій бонусний рахунок. Отримані бонуси автоматично зараховуються на персональний бонусний рахунок клієнта. Перевірити, скільки там накопичено коштів, можна в популярних каналах – Приват24, 3700, мобільному додатку.

«Сервіс «Бонус Плюс»  надає змогу нашим клієнтам отримувати знижки, які автоматично у вигляді бонусів зараховуються на рахунок,  – розповідає Олена Копієвська, керівник Направлення Бонус Плюс Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. –  Усі бонуси накопичуються, і витрачати їх досить просто. При здійсненні розрахунків через пос-термінал ПриватБанку, слід попросити касира оплатити покупку з бонусного рахунку».

Сьогодні майже 1300 торгівельних точок на Кіровоградщині працюють з програмою. Це і мережі магазинів «Вересень» («Файно Маркет»), «Крамничка», «Червоний Маркет», «Мініма», «Наша ряба», «Мандарин» і ще сотні інших. Це лише магазини продовольчих товарів. Якщо ж хочеться придбати за бонуси чи зі знижкою подарунки – звертайтесь до магазинів «Столичної ювелірної фабрики» чи магазину «Часи» на Преображенській. У мережі магазинів «Ельдорадо», «Дім посуду», «Камелія» (що навпроти мерії), магазині «Будматеріали» (на вул.Кільцевій) можна придбати усе для дому зі знижкою чи за бонусний рахунок. «Алло», «Цифротех», «Мобімир» та «Мобілочка» теж є партнерами ПриватБанку. Що стосується аптек, тут теж чималий вибір – мережі «Ацинус», «Медсервіс», «Здоров’я», «Віталюкс» тощо. Навіть придбати квіти чи зайнятися фітнесом можна, розраховуючись зі знижками чи з бонусного рахунку. Вибір та географія – шалені. І це лише дещиця усіх пропозицій ПриватБанку та його партнерів. Досить лише зайти на сайт та обрати все, що по душі чи по дорозі:).

Крім того, жителі Кіровоградщини можуть зареєструватися у спеціальних акціях, які дають змогу отримувати персональні відсотки бонусу. Так, наприклад, у магазині «Веселі карамелі», що по вул.Дворцовій,38 у Кропивницькому з 22.01 – 20.02, з 09:30 – 13:30, з понеділка по п’ятницю  придбати смаколики можна з 10% знижкою. І таких акцій там безліч – отримати 10% знижку можна і магазинах, і в кафе, і навіть у салонах краси. Досить лише зайти на сайт, зареєструватися і обраній акцій та розрахуватися за послуги чи покупки будь-якою карткою ПриватБанку.

Сьогодні клієнти ПриватБанку мають змогу за допомогою версії мобільного додатку “Бонус Плюс” для Android і IOS контролювати свої бонусні рахунки та оперативно дізнатися про найближчі точки-партнери «Бонус Плюс». Додаток доступний всім власникам пластикових карток ПриватБанку і завантажується безкоштовно на iPhone і Android”.

 

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *