ПриватБанк допоможе кропивничанам стати чарівниками

ПриватБанк допоможе кропивничанам стати чарівниками

Сніг та перші морози нагадують усім про чарівний період новорічних та різдвяних свят, період подарунків та здійснення мрій. Хочеться не просто привітати рідних та близьких, а здійснити бажання – подарувати саме те, що вони очікують.  Аби кожен кропивничанин міг відчути себе справжнісіньким чарівником і при цьому не вийти за рамки сімейного бюджету, ПриватБанк пропонує скористатись унікальними послугами – «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка».

«Більше 400 магазинів Кіровоградщини активно співпрацюють з нами за програмами «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка», – розповідає Олена Стоян, керівник напрямку «Еквайринг» Кіровоградської філії ПриватБанку. – Ці унікальні  програми дозволяють будь-якому клієнту, у якого є картка ПриватБанку,  оплатити в момент покупки не всю вартість покупки, а лише її частину. Решта суми розбивається рівними частинами на декілька місяців».

До партнерів ПриватБанку, які пропонують товар на виплат, долучився меблевий магазин «7+Я», що по вул. Покровська, 48а і відтепер працює за програмами  «Оплата частинами» , «Миттєва розстрочка» та «Бонус Плюс» (1% від суми покупки клієнт отримує на свій бонусний рахунок).

Уже сьогодні кожен кропивничанин може  дозволити собі придбати вподобані меблі, а оплачувати  їх вартість згодом і рівними частинами: протягом наступних 3 місяців – без прихованих комісій і з відсотковою ставкою лише 0,01% на рік або до 24 місяців з відсотковою ставкою 2,9% щомісячних. Кредит оформляється автоматично просто біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек.

«Я лише розпочала працювати в партнерстві з ПриватБанком, але маю розуміння, що така співпраця лише на користь і нам, і клієнтам, – зазначає Людмила Луговська, власниця магазину «7+Я». – Тепер наші клієнти мають змогу користуватися меблями уже зараз, а оплачувати згодом. Крім того, у переддень новорічних свят, а саме до 31 грудня, ми пропонуємо крім бонусних 1 відсотка ще й знижку до 700 грн на кожен товар».

Сервіс «Оплата частинами» пропонують більше 400 закладів Кіровоградщини різного напрямку – від магазинів продуктів харчування і побутової техніки до ювелірних виробів і туристичних фірм. Крім того, придбати товари за цією програмою можна і в численних інтернет-магазинах – партнерах ПриватБанку.

З початку року за програмами «Миттєва розстрочка» і «Оплата частинами» було здійснено  майже 15,5 тис. покупок на загальну суму у майже 90 млн грн.

 

ПриватБанк – банк для тих, хто йде вперед!

 

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *