ПриватБанк пропонує кропивничанам подбати про майбутнє своїх дітей

ПриватБанк пропонує кропивничанам подбати про майбутнє своїх дітей

ПриватБанк радить своїм клієнтам не відкладати на потім, а вже сьогодні подбати про забезпечене майбутнє своїх чад і пропонує  почати накопичувати перший капітал.

Чи не з дня народження маляти ми починаємо  задумуватися про достойну освіту у престижному учбовому закладі, а можливо і за кордоном, про придбання житла, про весілля. Усі наші побажання і мрії потребують коштів. За день чи навіть і за рік їх не збереш. Чи не найкращих вихід – розпочинати накопичувати разом з ПриватБанком.

«Для дитячих накопичень у нас є спеціальний вклад «Джуніор», – розповідає Анатолій Росолов, керівник напрямку «Заощадження» Кіровоградської філії ПриватБанку. – Вклад відкривається на ім’я особи, яка буде накопичувати, але на  користь дитини. Вкладниками можуть бути не тільки батьки, але й родичі, хресні, рідні, близькі – банк не обмежує вкладника ні родинними зв’язками, ні термінами, ні сумами. Вкладник сам обирає дату, коли усі права за цим депозитом автоматично перейдуть до дитини. Це може бути будь-яка дата після 18-річчя дитини – повноліття, новий рік, день захисту дітей чи вступ до навчального закладу».

Вклад можна оформити як у національній валюті, так і в доларах чи євро, від народження дитини  і до 16 років, терміном від 12 місяців (продовження здійснюється автоматично), поповнення здійснюється у будь-який час, відсотки в кінці кожного терміну  додаються до суми вкладу.

62,7% українських вкладників довірили свої кошти ПриватБанку. За даними НБУ,  в абсолютних цифрах найістотніше зростання за залученими депозитами традиційно показав державний ПриватБанк. У порівнянні з 2 кварталом його загальний депозитний портфель збільшився на 8,9 млрд грн (+ 4,11%), а з початку року – на 18 млрд грн (+ 8,67%).

 

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *