Трьох юних кропивничан відзначили призами ЮніорБанку

Трьох юних кропивничан відзначили призами ЮніорБанку

Нікіта Дефорж, Микола Макарюк та Діана Вітер –  учні міських шкіл Кропивницького ЗОШ №6, №1 та №20 відповідно, стали переможцями серед користувачів карток Юніора. Кожен отримав диплом та подарунок від ЮніорБанку.

“Я була приємно здивована, що наша “шкільна наука” у Бізнес-Школі – не стала Грицевою :), і мої юніорчики навчилися користуватися безготівковими розрахунками. Хіба це не круто?! – посміхається Вікторія Подкладенко, керівник Напрямку ЮніорБанк Кіровоградської філії ПриватБанку.  – Не слухайте нікого, що нинішнє покоління юних українців цікавиться лише комп’ютерними іграми. Вони – розумні, креативні, впевнені в собі і вже мають власну думку, яку вміють аргументувати та відстояти. А ще – вони найкращі!”.

Переможці обиралися серед учнів міських шкіл Кропивницького, які мають картки Юніора та активно ними користуються і в шкільній їдальні, і в магазинах, кафе, розважальних закладах. Ті, хто найчастіше за всіх розраховувались своїми банківськими картками і отримали перемогу.

Картка Юніора – це перша безкоштовна банківська картка для школярів, яка дає змогу батькам постійно контролювати  витрати дитини за допомогою SMS-інформування, встановити розмір денних витрат, у будь-який час поповнити картку у відділенні ПриватБанку або через Приват24 чи налаштувати регулярний переказ коштів зі своєї картки на Картку Юніора. Крім того, власники Картки Юніора мають унікальну  можливість безкоштовного навчання в школі фінансової грамотності – Бізнес-Школі ЮніорБанку.

ЮніорБанк – це соціальна програма фінансової грамотності для школярів, що принципово відрізняється від звичних шкільних програм. Перш за все, це захоплюючий матеріал! Тут немає нудних уроків і конспектів, усе навчання проводиться в інтерактивній ігровій формі. Навчання фінансовій грамотності проходить у форматах: екскурсії у відділення ПриватБанку, Бізнес-Квест, Бізнес-Школа.


 

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *