«Бізнес-Інкубатор» збирає підприємців-початківців у Кропивницькому

«Бізнес-Інкубатор» збирає підприємців-початківців у Кропивницькому

11 жовтня (четвер) вперше у Кропивницькому ПриватБанк та «Бізнес-Інкубатор» проведуть безкоштовний семінар для власників малого та середнього бізнесу, підприємців-початківців та активних людей, які тільки планують створити власну справу.

Чекаємо  усіх зацікавлених об 11:00 на 2 поверсі центрального офісу ПриватБанку за адресою:

вул. Преображенська, 26/70

Вхід вільний за попередньою реєстрацією на pb.ua.

Спікери:

  • Сергій Желепа, маркетинг-менеджер WebPromoExperts, лектор академії WebPromoExperts,  розповість, як просувати свій бізнес в Інтернеті.

  • Світлана Бережна, керуючий партнер консалтингової компанії «Бізнес Тайм Україна», навчить стратегії розвитку в малому та середньому бізнесі.

Проект «Бізнес-Інкубатор» – це освітня платформа для підприємців у рамках національної програми «КУБ» (Країна успішного бізнесу), місія якої – створення екосистеми навчання й підтримки бізнесу, збільшення кількості успішних підприємців. Кожен представник бізнесу може приєднатися до програми й безкоштовно отримати або вдосконалити свої знання.

Тренінги проходять на регулярній основі в різних містах України. Загалом з початку нинішнього року «Бізнес-Інкубатор» вже кілька разів збирав підприємців у Львові, Одесі, Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Вінниці, Харкові…. Участь у заходах завжди безкоштовна. Слід лише пройти попередню реєстрацію на сайті inkubator.pb.ua. Там же можна обрати і пройти онлайн необхідний курс навчання та слідкувати за анонсами наступних семінарів.

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *