Першачки Новоукраїнської ЗОШ №8 стали юніорами

Першачки Новоукраїнської ЗОШ №8 стали юніорами

У вересні учні перших класів Новоукраїнської ЗОШ №8 завітали до відділення ПриватБанку.  Тут на них чекало справжнісіньке свято – екскурсія, знайомство з професією банкіра та посвята у юніори.

Розділившись на три команди, дітки наввипередки надували юніорські кульки, відгадували загадки банкірів, шукали СОКів (спеціалістів з обслуговування клієнтів) та різницю між банкоматом і терміналом. Потім власноруч перевірили банкноти, визначили різницю між гривнами, доларами та польськими злотими. А ще дізнались про історію банківських карток, різницю між платіжними система Visa та Mastercard і про найбільший секрет власника картки Юніора – пін-код.

«Якби ви побачили щасливі очі діточок, коли їм показали детектор валют та лічильник банкнот (особливо, коли він швидко, як віялом, рахував купюри). У цей момент мені здалося, що найбільше їм сподобався їх шелест, – посміхається Вікторія Подкладенко, керівник напрямку ЮніорБанк Кіровоградської філії ПриватБанку. – Найбільше люблю, коли дітки посміхаються і навіть не підозрюють, що під час гри вони навчалися – отримали такі потрібні у повсякденному житті знання».

«Ми будуємо нову школу, яка неможлива без всебічно грамотної особистості, навіть якщо їй лише 6 рочків, – розповідає Оксана Доценко, директор Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області. – Співпраця з ЮніорБанком значно розширює наші можливості. Ми вдячні за співпрацю, за увагу до наших діток і за подарунки».

Візит до відділення ПриватБанку закінчився врученням сертифікатів, солодощів та подарунків. На прощання першачки обіцяли обов’язково записатися до Бізнес-Школи.

ЮніорБанк – це соціальна програма фінансової грамотності для школярів, що принципово відрізняється від звичних шкільних програм. Перш за все, це  – захоплюючий матеріал! Тут немає нудних уроків і конспектів, усе навчання проводиться в інтерактивній ігровій формі. ЮніорБанк не тільки навчає дітей фінансовій грамотності, але й підтримує програми здорового способу життя для школярів, проводить акції та конкурси, дає можливість дітям спілкуватися з однолітками з різних куточків світу. У Бізнес-Школі кожен може навчитися бути лідером, стати самостійним, комунікабельним, дізнатися, як працює банк і як побудувати свій перший start-up!

З повагою, Анжела Дзінзюра

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області:

мобільний: +38050 686 08 21

e-mail: presski@privatbank.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *