ПриватБанк презентував програму підтримки агросектора на міжнародній виставці «АгроЕкспо»

ПриватБанк презентував програму підтримки агросектора на міжнародній виставці «АгроЕкспо»

ПриватБанк став учасником міжнародної агропромислової виставки «АгроЕкспо» в Кропивницькому та презентував свої програми підтримки сільгоспвиробників. Окрім цього, для всіх учасників виставки банк приготував спеціальні акційні умови лізингу, якими скористалися вже понад 100 фермерів.

«ПриватБанк розуміє важливість розвитку аграрного бізнесу в Україні, тому створює та реалізує програми, що покликані підтримати сільгоспвиробників, – зазначив Олег Сергеєв, член правління ПриватБанку. – Також ми підготували спеціальні акційні умови для відвідувачів виставки «АгроЕкспо» – лізинг зі ставкою 16% річних на строк до 5 років без будь-яких додаткових комісій. За нинішньої ситуації на ринку це фантастична ставка! Крім того, ми знизили авансові платежі. За гарного фінансового стану клієнта, заплативши від 10% авансу, можна отримати техніку й подальшу компенсацію від держави».

ПриватБанк приймав участь у «АгроЕкспо» спільно із партнером – ПАТ «Ельворті», які активно співпрацюють за державними програмами підтримки аграріїв. Сьогодні Кіровоградська філія ПриватБанку є серед лідерів кредитування юридичних осіб, що є свідченням високої довіри клієнтів.

«Лідери тягнуться до лідерів, – зазначив В’ячеслав Ківерник, директор ТД «Ельворті». – Ми намагалися знайти нові інструменти, які б допомогли українському аграрію придбати нашу продукцію. Ми звернули увагу на лідера на ринку банківських послуг – ПриватБанк. Найближчим часом із ПриватБанком ми плануємо запустити низку акційних програм для наших клієнтів на придбання техніки компанії ELVORTI».

На сьогодні в ПриватБанку для агросектора діють спрощені умови оформлення лізингу – кількість документів, необхідних для угоди, скорочено втричі. Позика надається на будь-які потреби сільхозвиробника: від агротехніки й обладнання до транспорту та залізничних вагонів.

Також зазначимо, ПриватБанк вже два роки працює з державними програмами підтримки аграрного бізнесу. Минулого року клієнти банку отримали близько 70 млн грн компенсацій за кредитами від держави. З початку цього року більше 1 200 клієнтів ПриватБанку вже отримали компенсацію на суму понад 100 млн грн.

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *