ПриватБанк знизив відсоткову ставку спеціально для учасників АгроЕкспо 2018

ПриватБанк знизив відсоткову ставку спеціально для учасників АгроЕкспо 2018

«Цього року ПриватБанк приймає участь у «АгроЕкспо» спільно із нашими партнерами – ПАТ «Ельворті», ТОВ «Промагролізинг Плюс», та Групою компаній «Техноторг» – розповідає Ростислав Масло, директор Кіровоградської філії ПриватБанку. – Ми активно готувались до цього грандіозного заходу та підготували спеціальні умови лізингу для всіх учасників виставки – знизили ставки по програмі «Лізинг» до 16% річних. Усі, хто звернуться до наших співробітників, які працюватимуть безпосередньо під час виставки,  з питання фінансування придбання будь-якої спецтехніки чи транспорту, обладнання, сільгосптехніки, отримають миттєве рішення з кредитування та знижену відсоткову ставку».

Найбільший державний банк є уповноваженим банком державної програми часткової компенсації витрат на придбання сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва. Співпраця з Мінагрополітики забезпечує компенсацію відсотків (1,5 облікової ставки за вирахуванням 1 відсотка річних за кредитним договором) з державного бюджету за користування кредитами. Крім того, програма «Агролізинг» адаптована під діяльність аграріїв зі спеціальними графіками погашень, пропонує фермерським господарствам сезонні «кредитні канікули». Клієнти ПриватБанку зможуть погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами.

Минулого року клієнти ПриватБанку, які працюють в агробізнесі, отримали понад 70 млн грн державних компенсацій вартості техніки та обладнання. Це більше половини загальної суми компенсацій в країні. Цього ж року аграрії зможуть взяти участь вже в п’яти державних програмах, спрямованих на підтримку агробізнесу.

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *