Зробити редизайн оселі допоможе кропивничанам ПриватБанк

Зробити редизайн оселі допоможе кропивничанам ПриватБанк

Літо пора не лише відпусток та романтичних подорожей, але й ремонтів та редизайнів. Ну хто не мріє про новенькі меблі, які б ще пахли деревом, клеєм та новеньким ремонтом:) Та ще й щоб і сучасні, і якісні.

 

ПриватБанк пропонує кропивничанам не стримувати свої бажання, а завітати до магазину «Центр меблі», що у Кропивницькому по вул.Волкова, 13В. Магазин є партнером ПриватБанку і працює за програмою «Оплата частинами». Тут можна придбати будь-які меблі у розстрочку до 10 місяців, з відсотковою ставкою лише 0,01% на рік.

«Оплата частинами» – це унікальна  програма ПриватБанку, яка дозволяє будь-якому клієнту, у якого є картка ПриватБанку,  оплатити в момент покупки не всю вартість покупки, а лише її частину, решта суми розбивається рівними частинами на декілька місяців.

Уже сьогодні кожен може  дозволити собі вподобані меблі, а оплачувати  їх вартість можна згодом і рівними частинами, протягом наступних 10 місяців – без прихованих комісій і з відсотковою ставкою лише 0,01% на рік. Кредит оформляється автоматично просто біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитними коштами банку стане для покупця безкоштовним.

«Більше 8 років ми працюємо з ПриватБанком, – розповідає Артем Попов, директор магазину «Центр меблі», – задоволений співпрацею на всі сто відсотків. Особливо імпонує послуга «Оплата частинами». Ми збільшили кількість задоволених клієнтів, які отримали змогу придбати омріяний товар і ще й без переплат. А клієнти мають змогу оформити розстрочку за пару секунд і без жодних зайвих рухів:) Ні тобі пошуків банківських відділень, ні сканувань документів, нічого. Лише картка ПриватБанку та бажання стати власником новеньких меблів».

«Оплату частинами» пропонують більше 800 закладів Кіровоградщини різного напрямку – від магазинів продуктів харчування і побутової техніки до ювелірних виробів і туристичних фірм.

В Кіровоградській області з початку року за програмами «Миттєва розстрочка» і «Оплата частинами» було здійснено  мйже 7 тис. покупок на загальну суму у 40 млн грн.

 

ПриватБанк – банк для тих, хто любить Україну! privatbank.ua


Прес-служба ПриватБанку у Кіровограді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *