ПриватБанк кредитує аграріїв Кіровоградщини з гарантованими компенсаціями від держави

ПриватБанк кредитує аграріїв Кіровоградщини з гарантованими компенсаціями від держави

 

«Сьогодні ми пропонуємо фермерам наш флагманський продукт – «АгроКУБ», – розповідає Олексій Харін, заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку.  – ПриватБанк є уповноваженим державним банком з виплати компенсації з держбюджету. Міністерство агрополітики буде відшкодовувати аграрію 25,5% річних (1,5 облікові ставки, але не більше ставки за кредитом мінус 1% річних). Таким чином аграрій сплачуватиме банку лише 1% річних. Крім того, враховуючи специфіку та сезонність бізнесу, банк пропонує аграріям кредити без застави, терміном до 1 року та з виплатою перших 6 місяців лише відсотків».

 

«Я не кредитувався з 2006 року, – розповідає Фермер з Компаніївського району. – Викручувався, як міг,  власними грошима. Тут у відділенні мені розповіли про таку вигідну пропозицію. Не втримався і придбав собі нову сівалку. Нове то не старе, це ж просто любо-дорого працювати з новим агрегатом. Скажу відверто, що оформив кредит тільки через впевненість, що через Приват отримаю компенсацію відсотків за кредитом та компенсацію за придбання вітчизняної сільгосптехніки».

 

ПриватБанк кредитує аграріїв з адаптованими під їх діяльність графіками погашень, пропонуючи фермерським господарствам сезонні «кредитні канікули». Клієнти ПриватБанку зможуть погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Співпраця з Мінагрополітики забезпечує компенсацію відсотків (1,5 облікової ставки за вирахуванням 1 відсотка річних за кредитним договором) з державного бюджету за користування кредитами. Таким кредитом можуть скористатися фермерські господарства, що володіють та обробляють до 500 гектарів або кооперативи до 100 гектарів. Щоб отримати кошти, потрібно лише звернутись до будь-якого відділення ПриватБанку або заповнити заявку на сайті проекту.

 

З початку року Кіровоградською філією ПриватБанку прокредитовано 246 фермерських господарств та інвестовано в регіональний бізнес майже 33 млн грн.

 

Нагадуємо, що ПриватБанк допоможе аграріям отримувати компенсації за п’ятьма  державними програмами.

 

ПриватБанк – Банк для тих, хто любить Україну.


Прес-служба ПриватБанку у Кіровограді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *