Секрети економії оплат комунальних платежів

Секрети економії оплат комунальних платежів

Комунальні платежі нині становлять другу за значенням частку витрат українців, після витрат на харчування.  Звичайно, статистика змінити стан справ не дуже допоможе, і кожен самостійно рахує свої доходи та витрати. Але, як зменшити суму витрат на оплату послуг комунальних підприємств, радять у ПриватБанку.

Державний ПриватБанк залишається єдиним системним українським банком, у якого тарифи на проведення комунальних платежів та інші послуги фізичним особам доступні всім категоріям населення та істотно нижчі від середнього показника на ринку.

Перш за все, в рамках соціальної програми,  ПриватБанк зберігає нульові комісії для пенсіонерів, незалежно від того, який канал оплати вони оберають: в касах відділень, в терміналах самообслуговування, в банкоматах або через власний кабінет в Приват24.

Для власників карток ПриватБанку комісія у касах відділень складає від 3 до 7 грн за кожен платіж. Здійснюючи комунальні платежі у ТСО чи банкоматах, клієнти банку оплачують 2 грн комісії за спожитий газ та вивіз сміття ТОВ «Екостайл», 3 грн – за послуги КП «Теплоенергетик» і ЖЕО та 0,5% від суми платежу – за оплату електроенергії, усі ж інші платежі – безкоштовно. Наразі найвигіднішим каналом оплати залишається Приват24. Тут комісія у розмірі 1 грн сплачується лише за використання газу і послуги ТОВ «Екостайл» та 0,5% від суми платежу – за оплату електроенергії. Усі інші платежі, навіть за послуги інтернет-провайдерів,  здійснюються безкоштовно.

«Ще однією суттєвою перевагою клієнтів ПриватБанку є можливість оплачувати комунальні платежі за рахунок кредитних коштів без комісії банку за обготівковування, – розповідає Артем Чайка, керівник напрямку платежів та переказів ПриватБанку. – Крім того, тепер наші клієнти можуть не боятись залишитись без комунальних послуг у разі непередбачуваних ситуації, коли немає можливості вчасно здійснити оплату. Програма «Страхування комунальних платежів» дозволяє гарантувати погашення комунальних боргів у разі втрати постійного місця роботи або працездатності».

У Кіровоградській області працює 58 відділень ПриватБанку.  У регіональній мережі обслуговування пластикових карт ПриватБанку працює 180 банкоматів і 270 терміналів самообслуговування.

З почату року жителі області здійснили у ПриватБанку майже 1,5 млн комунальних платежів на загальну суму у 1 млрд грн.


Прес-служба ПриватБанку у Кіровограді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *