ПриватБанк: Краса врятує світ

ПриватБанк: Краса врятує світ

У магазині «Edlen» є товар на будь-який смак – все для догляду за руками та нігтями: від спеціальних ножиць і косметології до професійних ламп.

«Вже не один рік ми співпрацюємо з ПриватБанком, – розповідає Едуард Князєв, директор магазину «Edlen». – Наявність терміналу та послуги «Оплата частинами» допомогли збільшити середній чек у магазині. Адже тепер можна оплачувати покупку карткою та ще й скористатись можливістю оплачувати у розстрочку.  У нас кропивничанки купують не лише товар для себе, але й професійне обладнання для манікюру та педікюру салонам краси».

«Сервіси «Оплата частинами» та  «Миттєва розстрочка» користуються заслуженим попитом серед підприємців Кіровоградщини, про що свідчить кількість підприємств-партнерів, – розповідає Олена Стоян, керівник напрямку «Еквайринг» Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. – Власники майже 1300 торгових точок в регіоні розуміють, що партнерство з ПриватБанком надає значні переваги перед конкурентами, збільшує кількість задоволених клієнтів та, відповідно, товарообіг».

За допомогою сервісу «Оплата частинами» ПриватБанку суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини (до 25 платежів). Кредит оформляється автоматично просто біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця безкоштовне. Щоб дізнатися про  суму,  доступну для придбання товарів  чи послуг в розстрочку, клієнту достатньо надіслати SMS на номер 10060 із текстом chast.

Минулого року загальна сума договорів, укладених жителями області за програмами   «Оплата частинами»,   «Миттєва розстрочка»  ПриватБанку склала більше 87,5 млн грн.


Прес-служба ПриватБанку у Кіровограді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *