У Кропивницькому відбудеться загальнонаціональна акція “Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк?”

У Кропивницькому відбудеться загальнонаціональна акція “Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк?”

18 травня о 12:00 у 40 містах усіх областей України відбудеться масштабна загальнонаціональна акція “Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк?”. Події також відбудуться у 9 столицях світу. У акціях планує взяти участь понад 1000 громадян. До акції у Києві приєднається тато вбитої громадської діячки – Віктор Гандзюк.

Учасники акції зберуться на центральних площах своїх міст з метою нагадати суспільству та новообраному президенту про необхідність розслідування вбивства Каті Гандзюк та інших зухвалих нападів на активістів, системне переслідування громадських діячів з боку представників старої влади та саботаж правоохоронних органів.

У Кропивницькому акція відбудеться за адресою:   біля пам’ятної дошки Чміленку, https://www.facebook.com/events/2303843676497203/     

У Києві друзі та знайомі Каті Гандзюк вийдуть під Адміністрацію президента по вул. Банковій. Учасники всіх акцій оголошуватимуть одну єдину вимогу до нової влади: припинити терор громадянського суспільства та покарати винних у вбивсті Каті.

Акції у 40 містах України розпочнуться одночасно хвилиною мовчання за жертвами геноциду кримськотатарського народу. Як і десятки років тому, боротьба із системою і грубим порушенням прав людини для українців досі актуальні. Після хвилини мовчання учасники заходу проголосять вимоги до нової влади України та запалять фаєри.

Це – перша всеукраїнська акція національного масштабу після регіональних “ЄвроМайданів”, яка відбудеться за останні 5 років одночасно у 40 містах всіх областей України. Всеукраїнська акція та події в регіонах організовані ініціативою друзів та близьких Катерини – “Хто замовив Катю Гандзюк?” у партнерстві з громадськими організаціями, рухами та об’єднаннями і просто з небайдужими людьми.

Акції відбудуться у: Київ, Біла Церква, Ірпінь, Обухів, Гатне, Вінниця, Луцьк, Нововолинськ, Ківерці, Рожище, Дніпро, Костянтинівка, Слов’янськ, Маріуполь, Торецьк, Краматорськ, Житомир, Малин, Ужгород, Запоріжжя, Бердянськ, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Львів, Новояворівськ, Одеса, Миколаїв, Полтава, Кременчук, Рівне, Дубно, Суми, Тернопіль, Чортків, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Акції у світі: Страсбург, Лондон, Берлін, Прага, Брюссель, Варшава, Париж, Нью Йорк, Стенфорд та в містах Канади.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *