У Кропивницькому працює місія спостерігачів ENEMO

У Кропивницькому працює місія спостерігачів ENEMO

7 березня представники Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO), які працюватимуть у Кропивницькому та Черкасах, Маріам Ховеян та Мілош Стодіяновіч провели робочу зустріч.

У Кропивницькому активно триває процес підготовки до роботи приміщень 122 виборчих дільниць. Вони поступово наповнюються усім необхідним для роботи: комп’ютерною технікою, меблями, телефонним зв’язком.

Для окружної виборчої комісії вже створені всі умови для роботи у штатному режимі. Проблеми в підготовці деяких дільниць є, але міська рада робитиме все можливе, щоб дільниці стовідсотково були підготовані до голосування.

Представники місії доповіли: вони працюватимуть у місті, щоб стежити за дотриманням виборчого законодавства  під час виборчого процесу.

– Ми не приймаємо жодної сторони, – відзначив під час спілкування Мілош Стодіяновіч. – Ми стежитимемо за тим, щоб умови були рівними для кожного кандидата, і щоб не було ніяких зловживань на виборчих дільницях.

Спостерігачі розповіли, що вони уважно стежитимуть за проведенням передвиборчої агітації, роботою з організації виборчих дільниць, стежитимуть за їх відкриттям в день виборів, голосуванням, підрахунком бюлетенів.

Загалом, Європейська мережа організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) розмістила в Україні 48 довгострокових та 320 короткострокових спостерігачів за виборами президента України. Свою роботу почали в січні 2019 року. Маріам Ховеян та Мілош Стодіяновіч також є довгостроковими спостерігачами, і працюватимуть в обох регіонах до кінця другого туру виборів. Після їх закінчення опублікують звіт про спостереження, дані якого представлять в Україні та міжнародній спільноті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *