Олександрійську районну організацію УКРОП очолив Володимир Конюшенко

Олександрійську районну організацію УКРОП очолив Володимир Конюшенко

В Олександрійській районній організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» відбулася зміна керівництва. Таке рішення було прийняте на районній конференції партії. Так,  замість Олександра Давидова керівництво організацією бере в свої руки Володимир Конюшенко.

«Першочерговими завданнями розвитку партії в Олександрійському районі є збільшення прихильників та членів партії в населених пунктах Олександрійщини та активізація роботи партійців в усіх населених пунктах району», – зазначив Володимир Конюшенко.

Довідка: Володимир Конюшенко, за фахом  державний управлінець. З 2005 по 2010 роки працював головою Олександрійської районної державної адміністрації. 2010-2017 роки – ЗАТ РУР ГРУП, директор відділення. З початком війни на сході України почав займатися волонтерською діяльністю, потім пішов на фронт, де відслужив півтора року. Наразі працює директором комунального підприємства «Водолій» Приютівської об’єднаної територіальної громади та є очільником Олександрійської міськрайонної організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *