На Кіровоградщині поліцейські спільно з працівниками соцслужби вилучили з родини 8 дітей

На Кіровоградщині поліцейські спільно з працівниками соцслужби вилучили з родини 8 дітей

Повідомлення про те, що в одному з будинків самостійно, без батьків, перебувають діти, надійшло до Кропивницького районного відділення поліції учора, 6 листопада. На місце пригоди негайно виїхали працівники ювенальної превенції. У результаті перевірки, факт знайшов своє підтвердження.

У будинку, який розташовано в селі Осикувате Кропивницького району, поліцейські побачили 8 неповнолітніх. Двом найменшим малюкам – від року і до трьох, їх брати та сестри старші – від 6 і до 15 років. Під час огляду житлово-побутових умов на місці з’ясувалося, що діти більше двох тижнів перебували у холодному неопалюваному будинку самі. У помешканні не було їжі. Старші доглядали за молодшими, підтримували один одного як могли.

Враховуючи ситуацію, працівниками поліції було запрошено на місце працівників служби у справах дітей та прийнято рішення про вилучення неповнолітніх із неблагополучної родини. Нині діти перебувають в одному з лікувальних закладів області, де проходять медичне обстеження. У подальшому місце їх подальшого проживання вирішуватимуть відповідні служби.

За матеріалами
відділу ювенальної превенції
управління превентивної діяльності
поліції Кіровоградської області

 

© Кіровоградська область: https://kg.npu.gov.ua/news/Informacziya/na-kirovogradshhini-policzejski-spilno-z-praczivnikami-soczsluzhbi-viluchili-z-rodini-8-ditej/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *