За втручання прокуратури Кіровоградщини до державної власності повернуто земельну ділянку вартістю понад 14 млн грн

За втручання прокуратури Кіровоградщини до державної власності повернуто земельну ділянку вартістю понад 14 млн грн

Новоукраїнська місцева прокуратура у судовому порядку повернула державі земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 17,5 га та вартістю понад 14 млн грн.

Органи прокуратури Кіровоградської області продовжують вживати заходи представницького характеру щодо захисту державних інтересів у сфері земельних відносин. Так, Новоукраїнською місцевою прокуратурою виявлений факт самовільного використання фізичною особою земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 17.5 га. Мова йде про землі розташовані за межами населених пунктів на території Долинівської сільської ради Гайворонського району.
Виявлені порушення стали підставою для звернення органів прокуратури до суду з позовною заявою про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та зобов’язання повернути земельну ділянку у державну власність.
За результатами розгляду справи рішенням Гайворонського районного суду позов місцевої прокуратури задоволено та зобов’язано фізичну особу звільнити та повернути у розпорядження держави вказану земельну ділянку.
Робота на вказаному напрямку триває.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *