За втручання прокуратури з початку року до адмінвідповідальності притягнуто 122 корупціонери

За втручання прокуратури з початку року до адмінвідповідальності притягнуто 122 корупціонери

Прокуратурою області вживаються організаційно-практичні заходи, з метою підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів у сфері запобігання та протидії корупції.

Як наслідок, упродовж першого півріччя 2019 року підрозділами Національної поліції в області складено та направлено до суду 268 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.
За результатами судового розгляду стосовно 122 осіб застосовано адміністративне стягнення у виді штрафу, до державного бюджету за вчинення пов’язаних з корупцією правопорушень стягнуто майже 100 тис грн штрафних санкцій.
Прокурорами внесено 93 подання, відповідно до вимог статті 65 Закону України «Про запобігання корупції», органам державної влади та місцевого самоврядування з вимогою проведення службових перевірок, у зв’язку з виявленими порушеннями вимог антикорупційного законодавства.
За наслідками розгляду подань прокурорів та проведення службових розслідувань до дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 посадових осіб, скасовано 2 незаконні рішення.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *