Поліцейські охорони викрили по «гарячих слідах» крадіїв кабелю

Поліцейські охорони викрили по «гарячих слідах» крадіїв кабелю
 У місті Олександрія, вночі, наряд реагування поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання датчиків цілісності телефонного кабелю підприємства зв’язку.

О 22.50 наряд прибув на територію навчального закладу, де виявив два відкритих люки та відрізані і змотані фрагменти телефонного кабелю.

У ході відпрацювання прилеглої території було зупинено двох чоловіків, які, при появі правоохоронців, намагалися втекти. На місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу Олександрійського відділу та представника підприємства зв’язку.

Злодіями виявилися місцеві мешканці, 21 та 39 років. Чоловіки проникли до люку та за допомогою інструментів відрізали 150 метрів телефонного кабелю.
За цим фактом проводиться перевірка та встановлюється розмір нанесених збитків. Особам інкримінують кримінальне правопорушення, передбачене ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
Старший із чоловіків вже потрапляв у поле зору поліцейських за вчинення аналогічних злочинів.

За матеріалами
управління поліції охорони
в Кіровоградській області

 

© Кіровоградська область: https://kg.npu.gov.ua/news/Informacziya/policzejski-oxoroni-vikrili-po-garyachix-slidax-kradijiv-kabelyu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *