На Кіровоградщині виявили вантажний автомобіль, вантаж якого перевищував допустиму норму у понад 22,5 тони

На Кіровоградщині виявили вантажний автомобіль, вантаж якого перевищував допустиму  норму у понад 22,5 тони

Майже рекордне перевищення допустимої фактичної маси вантажу транспортного засобу виявили кропивницькі патрульні спільно з працівниками Укртрансбезпеки

Нас давно вже не здивувати поганим дорожнім покриттям на дорогах Кіровоградщини. У цьому прикрому факті ми завжди звинувачуємо посадовців, але забуваємо, що найбільшу шкоду автодорогам створюють саме несумлінні водії.

Цими днями інспектори управління патрульної поліції в Кіровоградській області спільно з працівниками Управління Укртрансбезпеки області зупинили вантажний автомобіль. Подія сталася в місці здійснення габаритно-вагового контролю на автодорозі М-12 (Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка).

Під час перевірки інспектори встановили, що водій перевозив вантаж, фактична маса якого перевищувала допустиму у понад 22,5 тони.

За скоєне правопорушення патрульні винесли водію постанову за ст.132-1 КУпАП. За перевезення вантажу понад допустимі обмеження автодорогою загального користування працівники Укртрансбезпеки зобов’язали перевізника сплатити до бюджету понад 8700 євро.

Чи подумали водій та його роботодавець про інших керманичів перед поїздкою – залишиться питанням.

Завжди дотримуйтесь правил та поважайте інших учасників дорожнього руху

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *