Обвинувальний акт щодо олександрійського підприємця, який здійснював незаконну реалізацію пального направлено на судовий розгляд

Обвинувальний акт щодо олександрійського підприємця, який здійснював незаконну реалізацію пального направлено на судовий розгляд

 За процесуального керівництва Олександрійської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України за фактом розташування приватним підприємцем на території м. Олександрія окремого автомобільного газозаправного пункту.

У ході досудового розслідування правоохоронцями встановлено, що газозаправний пункт діяв незаконно, без розроблення проектної документації на влаштування газового модуля та без затвердження її у встановленому законодавством порядку, та без наявності інших дозвільних документів .
Наразі вказаний газозаправний пункт опечатано, таким чином припинено його незаконну діяльність.
За наслідками розслідування підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 272 КК України.
Наразі обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості скеровано до Олександрійського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *