Кіровоградрибоохорона під час проведення рейду вилучила 7 сіток та 18 кг риби

Кіровоградрибоохорона під час проведення рейду вилучила 7 сіток та 18 кг риби

 

12 жовтня під час проведення рейду в Новоархангельському районі, поблизу насосної станції, що на р. Синюха Кіровоградрибоохорона виявила факт порушення природоохоронного законодавства.

Державний інспектор затримав чоловіка та жінку, які на човні здійснювали лов риби забороненими знаряддями лову. За допомогою сімох мисинових сіток, загальною довжиною 350 метрів їм вдалось виловити 18 кг риби.

У порушників вилучено водні біоресурси в такій кількості: окунь – 27 шт., плітка – 67 шт., синець – 1 шт. та карась – 9 шт. Завдано збитків рибному господарству на суму 6 392 грн.

Заборонені знаряддя лову та рибу вилучено. Складено протоколи про адміністративні порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть надіслані до Новоархангельського районного суду.

Нагадуємо, відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства вилов водних біоресурсів сітками заборонений. Дозволено рибалити з берега або човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку та спінінгом. При цьому добова норма вилову риби не повинна перевищувати три кілограми на одну особу.

Закликаємо громадян дотримуватись законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. У разі виявлення порушень на водоймах чи ринках області – прохання оперативно повідомляти за номером телефонної «гарячої» лінії: (0522) 22-77-42 або (098) 700-54-43.

Довідкова інформація:

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один незаконно виловлений екземпляр плітки становить 85 грн, синця – 85 грн, окуня та карася по 17 грн.


Прес-служба Держрибагентства

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *