В Кропивницькому виявлено ВАЗ з підробленими номерами кузова

В   Кропивницькому   виявлено ВАЗ з підробленими номерами кузова

 До територіального сервісного центру МВС в Кіровоградській області  звернувся громадянин з питання перереєстрації автомобіля ВАЗ 2107. У результаті перевірки з’ясувалось , що номер кузова змінювався шляхом видалення частини панелі з первинним номером та вварюванням на його місце частини (фрагмента) з іншим номером. Ідентифікаційна табличка з номером кузова відсутня. В зв`язку з цим про даний факт було поінформовано працівників Кропивницького відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, якими було затримано вищевказаний автомобіль.

Уберегтися від купівлі транспортного засобу з підробленими номерами кузова чи двигуна можна, якщо звернутися до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі – продажу та перереєстрації авто під час якої проводиться огляд ТЗ фахівцем НДЕКЦ МВС. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно і заповнюється адміністратором в електронній формі.

Слідкуйте за нововведеннями сервісних центрів МВС на сайті hsc.gov.ua або на офіційній сторінці в Фейсбук. За консультаціями звертайтесь за телефоном (044) 290-19-88.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *