Не лише “Служити та захищати”, а й допомогати людям завжди готові кропивницькі патрульні

Не лише "Служити та захищати", а й допомогати людям завжди готові кропивницькі патрульні

Сьогодні близько 13-ї години на вулиці Костромська під час патрулювання інспектори помітили водійку, яка потрапила у скрутне становище.

Під час керування жінка відчула, що в її авто пробите колесо. Але замінити його самостійно вона не змогла. Ситуація ускладнювалася тим, що вимушена зупинка відбулася поруч із залізничним переїздом.

На щастя бідолашної водійки поруч проїжджав автопатруль, який залюбки погодився допомогти. Інспектори замінили колесо. Також дізналися, що за співпадінням у жінки сьогодні день народження, з яким її привітали. Кермувальниця зізналася, що тепер цей день став для неї дійсно особливим, оскільки від патрульних вітання та подарунки вона отримала вперше в житті.

Інший випадок позитивної взаємодії поліції з громадянами стався за годину до цього. Патрульні отримали виклик про те, що водій забув свій гаманець в територіальному сервісному центрі МВС області. На момент дзвінка заявник вже перебував за містом. В гаманці знаходились його посвідчення водія, реєстраційний документ на авто та гроші в сумі 1180 гривень.

Патрульні знайшли цей гаманець в Центрі та переконалися в цілісності його вмісту. Для того щоб неуважний до своїх речей водій не керував автівкою без документів, патрульні самі відвезли гаманець та повернули власнику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *