Майже щодня кропивницькі патрульні виявляють у громадян наркотичні речовини

Майже щодня кропивницькі патрульні виявляють у громадян наркотичні речовини

Сьогодні вночі близько 1-ї години на вулиці Куроп’ятникова патрульні звернули увагу на громадянина, який переходив вулицю поза пішохідним переходом. Інспектори провели йому поверхневу перевірку згідно ст.34 Закону України «Про Національну поліцію». У наслідок правоохоронці виявили в особи два пакетика, один з яких містив кристалічну речовину білого кольору, а інший подрібнену речовину зеленого кольору рослинного походження. Обидві знахідники були, ймовірно, наркотичними.

Інший випадок трапився вчора близько 11-ї години на вулиці Шатила. Інспектори роти тактико-оперативного реагування помітили громадянина, який своєю поведінкою викликав підозру та міг мати при собі заборонені речі. При поверхневій перевірці інспектори виявили пакетик з кристалічною речовиною білого кольору, ймовірно, наркотичною. Порушник зізнався, що вміст пакетика має нелегальне походження.

Цими ж вихідними в день на вулиці Верхня Пермська інспектори помітили громадянина, який переходив проїжджу частини поза пішохідним переходом. При поверхневій перевірці у нього виявили пляшку з рідиною бурого кольору, ймовірно, наркотичною.

Минулого тижня ввечері на вулиці Пашутіна інший громадянин, який також переходив дорогу поза пішохідним переходом не залишився без уваги поліцейських. При поверхневій перевірці у нього виявили шприц з рідиною бурого кольору, ймовірно, наркотичною. Зі слів самого громадянина рідина має незаконне походження.

Усім вказаним порушникам ПДР інспектори винесли постанови за ч.1 ст.127 КУпАП. Також у зазначених випадках для подальшого з’ясування обставин та вилучення речовин інспектори викликали слідчо-оперативну групу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *