Ще три випадки зберігання наркотичних речовин громадянами виявили кропивницькі патрульні цього тижня

Ще три випадки зберігання наркотичних речовин громадянами виявили кропивницькі патрульні цього тижня

Вчора близько 12-ї години на вулиці Академіка Корольова поліцейські отримали виклик про те, що пацієнт одного з медичних закладів міста, ймовірно, зберігає при собі речовини, схожі на наркотичні. На місці події інспектори виявили громадянина, на якого вказував заявник. При поверхневій перевірці, яку патрульні провели громадянину згідно ст.34 Закону України “Про Національну поліцію”, виявили пакетик з подрібненою речовиною зеленого кольору рослинного походження, ймовірно, наркотичною.

Декількома днями раніше близько 22-години на вулиці Шевченка патрульні помітили громадянина у п’яному вигляді, що ображало людську гідність та громадську мораль. Порушнику поліцейські винесли постанову за ч.1 ст.178 КУпАП. При поверхневій перевірці в пачці з-під цигарок інспектори виявили згорток з подрібненою речовиною зеленого кольору рослинного походження, ймовірно, наркотичною. Громадянин визнав, що це був канабіс.

Дещо схожий випадок трапився близько 2-ї години ночі наступного дня на вулиці Попова. Інспектори закінчували відпрацьовувати виклик та помітили громадянина у п’яному вигляді, що ображало людську гідність та громадську мораль. За це правопорушення поліцейські винесли особі постанову за ч.1 ст.178 КУпАП. При поверхневій перевірці в кишені куртки патрульні виявили шприц з речовиною бурого кольору, ймовірно, наркотичною. Їхнє походження порушник пояснити не зміг.

У всіх випадках патрульні забезпечили охорону місця події до приїзду слідчих, які і будуть у подальшому з’ясовувати обставини цих подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *