У Кропивницькому наряд поліції охорони припинив бійку двох пасажирів тролейбуса

У Кропивницькому наряд поліції охорони припинив бійку двох пасажирів тролейбуса

Уже більше року в тролейбусах міста встановлені кнопки «термінового виклику поліції», які допомагають попередити противоправні дії в громадському транспорті.
Напередодні, близько 9-ї ранку, до чергової частини поліції охорони надійшло повідомлення про спрацювання «тривожної кнопки» в тролейбусі маршруту № 10. У цей час транспортний засіб знаходився на центральній вулиці.
На місце негайно виїхав наряд поліції охорони. До поліцейських звернулася схвильована кондуктор та вказала на двох невідомих, які продовжували сваритися та битися, незважаючи на те, що один із них упав зі сходів тролейбуса.
Тільки після втручання поліцейських, чоловіки припинили бійку. Про причини сварки громадяни, 28 і 57 років, відмовилися повідомляти. Нині за цим фактом проводиться перевірка.
Пасажири та водій подякували правоохоронцям за швидке реагування і тролейбус продовжив рух за маршрутом.

 

Шановні громадяни, нагадуємо, що кнопка «термінового виклику поліції» знаходиться у кабіні водія громадського транспорту, а у салоні розміщено стікери про її наявність. У разі необхідності пасажири мають можливість звернутися до керманича, аби викликати на допомогу поліцейських.
Також звертаємо вашу увагу, що скористатися «тривожною» кнопкою можна не лише у випадку вчинення порушень у тролейбусі, а й якщо ви помітили  будь-які протиправні дії за маршрутом слідування – на вулиці, у громадському місці; або телефонуйте за номером «102».

За матеріалами
управління поліції охорони
в Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *