У Кропивницькому відзначили День української писемності та мови

У Кропивницькому відзначили День української писемності та мови

З нагоди Дня української писемності та мови  у Центральній міській бібліотеці для дітей пройшов День бібліографії «З рідним словом міцніє держава».

Бібліотекарі підготували відвідувачам цікаву інформацію про велич і красу рідного слова та  запропонували всім бажаючим перевірили свої знання з української мови.

Мова – це наш родовід, це характер і  пам’ять народу. Утвердитися в цьому присутнім допоміг перегляд мультимедійної презентації   «Нас єднає мова».

Емоційне  задоволення  і корисні знання отримали  учасники  від пізнавальної  вікторини  «Говоримо правильно»,  конкурсу «Подорож у слово» та  настільних бібліографічних ігор «Словотвір» і «Редактор».  Діти   навчались   мовному етикету, підбирали українські еквіваленти до іноземних слів та розшифровували  фразеологічні звороти, виправляли граматичні помилки,  закінчували відомі прислів’я та афоризми про книгу.

Доречним був  онлайн тест на розмір словникового запасу української мови. Для декого він дав неочікувані результати.

Матеріали книжкової  виставки  «Неповторна мелодія рідної мови»  впродовж Дня знайомили відвідувачів  бібліотеки  із літописами, фольклорними творами, книгами класиків української літератури, які демонстрували вагомість рідного слова, і те, що нам є чим пишатися, кого наслідувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *