В обласному художньому музеї відкрилась виставка «Барви степу»

В обласному художньому музеї відкрилась виставка «Барви степу»
Виставку приурочено до Дня художника та до 30-річчя створення Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України «Барви степу».
Зі святом митців привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Він подякував учасникам виставки, роботи яких презентують красу Кіровоградщини. А це 41 спілчанин. Сергій Коваленко побажав творчих успіхів та гарного пленеру, що відбудеться 13 жовтня на День художника.
Директор департаменту культури, туризму і культурної спадщини ОДА Валентина Животовська подякувала керівництву області за підтримку творчих спілок, фінансування яких нинішнього року збільшено вдвічі.
«Це дає можливість гідно представляти наших художників на державному рівні», – підкреслила вона. За словами Валентини Животовської, цього року 100 робіт наших митців експонувалися на масштабному проекті Мінкультури «Мальовнича Україна» та інших столичних виставках.
До свята майстрів пензля нагородили обласними та галузевими відзнаками.
Зокрема, в експозиції представлені роботи художників – членів Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України. Це полотна відомих майстрів портрету, пейзажу та натюрморту – заслуженого художника України Фелікса Полонського, Юрія Вінтенка, Володимира Плітіна, що репрезентують реалістичний напрямок в образотворчому мистецтві Кіровоградщини. У цій же манері створені яскраві, експресивні, насичені кольором твори братів Сергія та Анатолія Шаповалових. Реалістичне мистецтво представлене також роботами спілчан молодшого покоління, зокрема, Дмитра Тарасенка, Василя Коваля, Анатолія Кімнатного, Анастасії Плітіної.
Декоративний підхід у живописі зобразили в своїх творах Ігор Смичок та Марія Ачкасова.
Оригінальною інтерпретацією традиційних сюжетів вирізняються картини очільника обласної організації Національної спілки художників України Андрія Хвороста, народного художника України Михайла Надєждіна та заслуженого художника України Андрія Надєждіна.
На виставці також презентовані роботи з кераміки Лариси Кулініч. У техніці витинанки створена робота Ольги Коломієць. Техніка графіки представлена роботою Оксани Самійленко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *