Свято «Дитина – це щастя й радість родини» відбулось в бібліотеці м.Кропивницького

Свято «Дитина – це щастя й радість родини» відбулось в бібліотеці м.Кропивницького

В Бібліотеці-філії № 13 до Дня захисту дітей, що традиційно  відзначається 1 червня, відбулось свято «Дитина – це щастя й радість родини» . Були запрошені діти, гості з Музею музичної культури ім. Кароля Шимановського й батьки. Програма свята була різноманітна й насичена. Ранок «Мистецтво на службі миру» відкрив захід. Присутні разом зі співробітниками музею Лапіною Мариною й Класовою Оленою мандрували світом музики й музичних інструментів. Під час заходу присутні могли не тільки ознайомитись з історією скрипки, домри, ліри, мандоліни неаполітанської, а й потримати інструменти в руках. Родзинка заходу – майстер-клас, де дітей навчали грати на гуслях українську народну пісню «Їхав козак за Дунай».

Розмальовки й малюнки на асфальті “Полюємо за кольорами” допомогли присутнім відчути себе справжніми художниками. Безбарвні листки й асфальт заграли фарбами завдяки креативу читачів бібліотеки. З-під олівця та крейди з’явились яскраві квіти, тварини, море, кораблики.

Літо – найулюбленіша пора для всіх дітей. Чимало хто мріє про відпочинок біля моря, подорожі, та бібліотекарі радять відпочинок з книжкою. Тож, на бібліогалявині «В літні пригоди з цікавою книгою» бажаючи могли обрати до смаку вподобану літературу, зануритись у світ пригод, опинитись в незвіданих країнах й уявити себе поруч з улюбленими героями.

Ми, дорослі, пам’ятаємо, що День захисту дітей — це не просто веселе свято, але й нагадування про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленою справою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *