У Кропивницькому стартував фестиваль дитячої та юнацької творчості «Всі різні, всі рівні»

У Кропивницькому стартував фестиваль дитячої та юнацької творчості «Всі різні, всі рівні»
 У Кіровоградському академічному українському музично-драматичному театрі ім.М.Л.Кропивницького відбулось урочисте відкриття ХХІV Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі “Всі різні, всі рівні”.
Учасників фестивалю привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко: “Сьогодні ми відкриваємо ХХІV фестиваль присвячений Всесвітньому Дню Землі. Щороку для фестивалю обирається тема, яка є надважливою для суспільства. Сьогодні його учасники висловлять власний погляд на життя у суспільстві, сприйняття одне одного, наскільки ми толерантні по відношенню один до одного. Безумовно переможе найсильніший, але знайте – для нас важлива кожна ваша думка!”, – наголосив він.
Протягом 3х фестивальних днів на учасників чекають запеклі змагання, цікаві зустрічі та захоплюючі дійства. У фестивалі на Кіровоградщині беруть участь талановиті представники дитячих творчих колективів декоративно-ужиткового та вокального мистецтва, команди громадської думки із Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Вінницької, Миколаївської, Донецької, Рівненської, Чернігівської, Хмельницької, Київської, Запорізької областей та, власне, Кіровоградщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *