У Кропивницькому відбувся конкурс-фестиваль аматорської дитячої пісні «Об’єднані піснею”

У Кропивницькому відбувся конкурс-фестиваль аматорської дитячої пісні «Об'єднані піснею"

 

У Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу – фестивалю аматорської дитячої пісні «Об’єднані піснею”.

Метою фестивалю є національно-патріотичне виховання дітей та молоді, виявлення талановитих, перспективних виконавців у вокальному жанрі, та сприяння їх творчому зростанню. В конкурсі взяли участь діти та молодь віком від 6 до 17 років, які мають здібності та бажання співати. Це були і вокально-хорові колективи, і ансамблі, солісти, вокалісти.

Конкурс проходить у 4-х вікових категоріях та у номінаціях:

  • Українська народна пісня;
  • Авторська пісня;
  • Лірико-патріотична пісня;
  • Пісні козацької тематики.

Оцінювали юних талантів високоповажні члени журі:

– Народний артист України. Доцент, завідувач секції постановки голосу та сольного співу кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка – Дьомін Сергій Петрович.

– Відмінник освіти України, старший викладач кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка – Гайдай Лариса Володимирівна.

– Меценат фестивалю, депутат міської ради міста Кропивницький – Кріпак Сергій Володимирович.

– Голова громадської організації всеукраїнського фестивалю «Об’єднанні піснею» – Володимир Чорнобривець.

 

Переможцями стали:

І місце – Народний художнiй колектив студія сучасної естрадної дитячої пісні «Вікторія» « Я не дозволяю вбивати мого брата» та Полудень О. («Вікторія») « Молитва»;

ІІ місце – Тадевосян Л.(КЗ НВО ЗНЗ 16 – ДЮЦ «Лідер» м.Кропивницький) «Човен» (202) та Томаз В. (Кіровоградський ОЦДЮТ) «Дай нам Бог»

ІІІ місце – Добровольський А. (ЦДЮТ Кіровоград) «Люди як кораблі», Луценко В. (НВК № 26 ДЮЦ «Зорецвіт» Кіровоград) «Мій рідний край» та Вернигора В. (ОЦДЮТ Кіровоград) «Місяченьку» .

І спеціальні призи за авторські пісні від членів журі отримали Мироненко О. (Кіровоградський ОЦДЮТ) « Країна» та А Народний художнiй колектив студiя вокального мистецтва «Антарес» «Діти України».

Найкращим виконавцям продюсери та організатори дарують власну пісню та аранжування. Переможці конкурсу змагатимуться у фіналі за звання найкращого народного співака України. Місце проведення фіналу конкурсу – дитячий оздоровчий центр Дахнівська січ у місті Черкаси.

Всім успіху у фіналі!

 

Олександра Крикун, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ.

 

e-mail: ocdut@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *